




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для опалення домелентів площею від 100 до 150 м2 ідеально підійде котел Termico 15П. Робота котла ґрунтується на принципі газогенерації (піроліза). Піролізні котли Termico забезпечують економію палива 50%, порівнюючи з котлами класичної конструкції. Застосування максимального футування верхньої камери забезпечило можливість застосування палива вологістю до 40%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термико |
| Вага | 220 кг |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TermicoEKOP15 |
| Вага в пакованні | 230 кг |
| Різновид використовуваного палива | Брикети |
| Габарити (ВхШхГ) | 1218х520х1051 мм |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 1368х800х1051 мм |
| ККД | 0.9 |
| Кількість контурів | Одноконтурний (отоплення) |
| Комплектація | Котел у зборі Блок автоматики Нагнітальна турбіна Паспорт і гарантійний талон |
| Потужність | 15 кВт |
| Об'єм води в котлі | 90 л. |
| Обладнання та функціональність | Робота на декількох видах палива |
| Особливості | шибер димоходу регулювання вторинного повітря |
| Під'єднання до електромережі | Да |
| Корисний об'єм камери згоряння | 80 л. |
| Корисний об'єм камери згоряння, л | 51-100 |
| Робота в автономному режимі від одного завантаження | 6-12 годин |
| Робочий тиск води | 2 атм |
| Спосіб завантаження палива | Ручне завантаження |
| Сторона завантаження палива | Фронтальна |
| Теплова потужність, кВт | 15 |
| Тип камери згоряння | Відкрита |
| Тип котла | Піролізний (газогенераторний) |
| Тип розпалювання | Ручний (підпал) |
| Керування | Електронне |
| Енергоспоживання | 40 Вт. |
| теги | 15 квт |
- Ціна: 49 999 ₴



