
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо після розрахунку системи опалення ви прийшли до висновку, що їй потрібна буферна місткість місткістю від 650 л до 700 л, то вам підійде наша модель на 680 л. Теплоакумулятори Терміко виробляються на високотехнологічному обладнанні із застосуванням найсучасніших матеріалів. Зсередини накопичувальний бак захищений спеціальним полімером, який використовується для захисту металевих поверхонь під час виготовлення військової техніки. Сама конструкція ємності спроєктована максимально ефективно, з розрахунком на тривалу експлуатацію і слугуватиме вам не менш ніж 30 років. Наші теплоакумулятори підходять як для використання в системах із твердопаливними теплогенераторами, так і в опалювальних контурах із електричним котлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термико |
| Вага | 139 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA680ti5 |
| Вага в пакованні | 154 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 1790х850 мм |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 1940х1000 мм |
| Діаметр патрубків (виходів) під'єднання до котла | 1.5 |
| Індикатор температури | Немає |
| Комплектація | Теплоакумулятор Ізоляція 50 мм Декоративний чохол Паспорт |
| Максимальна температура води | 95 |
| Максимальний тиск у баку | 3 атм |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Об'єм | 680 л. |
| Об'єм, л | Понад 300 |
| Регулятор температури | Немає |
| теги | акумулювальний бак |
| Тип | Буферна місткість |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Червоний |
| Електричний ТЕН | Немає |
- Ціна: 21 498 ₴

