
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм накопичувального бака 900 л дає змогу акумулювати чималу кількість кВт теплової енергії. Такий запас буде корисний як для системи опалення з твердопаливним котлом, так і для теплосистеми з електричним теплогенератором. Відомо, що кошенят на твердому паливі найефективніше спалює горючі матеріали в режимі максимальної потужності. Щоб забезпечити пристрою безперервну роботу в такому режимі, система вимагає встановлення додаткової буферної ємності. Рідина в резервуарі нагріватиметься завдяки надлишкам тепла і, після завершення процесу горіння в топці, зможе ще довго підтримувати комфортну температуру в домі. Якщо встановити ТА в систему з електрокотлом, з'являється можливість заощаджувати бюджет завдяки використанню дешевого нічного тарифу на електроенергію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термико |
| Вага | 171 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA900ti5 |
| Вага в пакованні | 186 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 2290х850 мм |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 2440х1000 мм |
| Діаметр патрубків (виходів) під'єднання до котла | 1.5 |
| Індикатор температури | Немає |
| Комплектація | Теплоакумулятор Ізоляція 50 мм Декоративний чохол Паспорт |
| Максимальна температура води | 95 |
| Максимальний тиск у баку | 3 атм |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Об'єм | 900 л. |
| Об'єм, л | Понад 300 |
| Регулятор температури | Немає |
| теги | акумулювальний бак |
| Тип | Буферна місткість |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Червоний |
| Електричний ТЕН | Немає |
- Ціна: 26 798 ₴

