
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Під час встановлення теплоакумулятора об'ємом 1400 л ви отримуєте можливість запасати дуже велику кількість теплової енергії. З електричним котлом таке рішення забезпечує заощадження коштів на щомісячних комунальних платежах за електроенергію. Вночі олив нагріває весь об'єм накопичувального бака по дешевому тарифу, а впродовж дня сакумульована енергія може бути витрачена для повноцінної роботи системи опалення. Якщо у вас теплогенератор на твердому паливі, з ТА Терміко ви зможете експлуатувати свій кошенят завжди на повну потужність, що також дасть економію палива завдяки максимальному ККД котлу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термико |
| Вага | 280 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA1400ti5 |
| Вага в пакованні | 295 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 2500х1030 мм |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 2650х1000 мм |
| Діаметр патрубків (виходів) під'єднання до котла | 1.5 |
| Індикатор температури | Немає |
| Комплектація | Теплоакумулятор Ізоляція 50 мм Декоративний чохол Паспорт |
| Максимальна температура води | 95 |
| Максимальний тиск у баку | 3 атм |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Об'єм | 1400 л. |
| Об'єм, л | Понад 300 |
| Регулятор температури | Немає |
| Тип | Буферна місткість |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Червоний |
| Електричний ТЕН | Немає |
- Ціна: 34 498 ₴

