
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накопичувальний бак місткістю 400 л внесе істотні зміни як у невеликий гідравлічний контур системи опалення маленького приватного будинку, так і в об'ємний контур великої теплосистеми з потужним котлом. Контур опалення стане інерційнішим, що неабияк сповільнить період остигання радіаторів після повної зупинки процесу спалювання палива в котлі. Електричний теплогенератор із ТА або буферна ємність із нагрівальними ТЕНами дасть змогу заощаджувати кошти на енергоресурси завдяки роботі системи вночі, коли вартість електроенергії удвічі нижча. Нагрітий на дешевому тарифі теплоакумулятор, вдень віддаватиме в систему гарячий теплоносій, тоді як кошеня може бездіяти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термико |
| Вага | 90 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA400 |
| Вага в пакованні | 105 ткг |
| Габарити (ВхШхГ) | 2250х500 мм |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 2400х800 мм |
| Діаметр патрубків (виходів) під'єднання до котла | 1.5 |
| Індикатор температури | Немає |
| Комплектація | Теплоакумулятор Паспорт |
| Максимальна температура води | 95 |
| Максимальний тиск у баку | 3 атм |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Об'єм | 400 л. |
| Об'єм, л | Понад 300 |
| Регулятор температури | Немає |
| Серія | Euroeco |
| Тип | Буферна місткість |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Сірий |
| Електричний ТЕН | Немає |
- Ціна: 12 899 ₴

