
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо після розрахунку системи опалення ви прийшли до висновку, що їй потрібна буферна місткість місткістю від 650 л до 700 л, то вам підійде наша модель на 680 л. Теплоакумулятори Терміко виробляються на високотехнологічному обладнанні із застосуванням найсучасніших матеріалів. Зсередини накопичувальний бак захищений спеціальним полімером, який використовується для захисту металевих поверхонь під час виготовлення військової техніки. Сама конструкція ємності спроєктована максимально ефективно, з розрахунком на тривалу експлуатацію і слугуватиме вам не менш ніж 30 років. Наші теплоакумулятори підходять як для використання в системах із твердопаливними теплогенераторами, так і в опалювальних контурах з електричним котлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термико |
| Вага | 119 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA680 |
| Вага в пакованні | 134 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 1790х750 мм |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 1940х800 мм |
| Діаметр патрубків (виходів) під'єднання до котла | 1.5 |
| Індикатор температури | Немає |
| Комплектація | Теплоакумулятор Паспорт |
| Максимальна температура води | 95 |
| Максимальний тиск у баку | 3 атм |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Об'єм | 680 л. |
| Об'єм, л | Понад 300 |
| Регулятор температури | Немає |
| Серія | Euroeco |
| Тип | Буферна місткість |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Сірий |
| Електричний ТЕН | Немає |
- Ціна: 15 999 ₴

