
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Встановлення буферної ємності стає нормою в сучасних системах опалення. Додатковий резервуар помітно збільшує загальну кількість рідини в гідравлічному контурі. Це не тільки оптимізує всі процеси руху рідини, але й створює нові можливості для заощадження енергоресурсів. Електричний котел, працюючи на нічному тарифі, з накопичувальним баком 800 л здатний акумулювати чималу кількість тепла. Ден, коли вартість електроенергії виростає вдвічі, система живиться цим дешевим теплом без витрати дорогої денного електрики. З теплогенератором на твердому паливі з'являється можливість запасити надлишки тепла, яке виробляється в періоди пікової продуктивності котла для використання після спалювання всієї закладки палива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термико |
| Вага | 133 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA790 |
| Вага в пакованні | 148 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 2040х750 мм |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 2190х800 мм |
| Діаметр патрубків (виходів) під'єднання до котла | 1.5 |
| Індикатор температури | Немає |
| Комплектація | Теплоакумулятор Паспорт |
| Максимальна температура води | 95 |
| Максимальний тиск у баку | 3 атм |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Об'єм | 790 л. |
| Об'єм, л | Понад 300 |
| Регулятор температури | Немає |
| Тип | Буферна місткість |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Сірий |
| Електричний ТЕН | Немає |
- Ціна: 18 099 ₴

