
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фахівці стверджують, щоб найповніше відчути всі переваги від встановлення теплоакумулятора, об'єм накопичувального бака має бути не менш ніж 1000 л або 1 м3. Така кількість рідини в буферній ємності буде рівною мірою доречно як для дому площею 100 м2, так і для будівництва від 200 м2 або більше. Система з твердопаливним котлом вимагає попереднього розрахунку для вибору відповідної моделі теплоакумулятора. Правильно підібрана ємність гарантує чималу економію палива та підвищення надійності роботи гідравлічного контуру. Якщо у вас стоїть електричний котел, то спільно з ТА він також забезпечить чималу економію бюджету завдяки акумуляції теплової енергії в нічний час на дешевому таріфі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термико |
| Вага | 155 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TA1040 |
| Вага в пакованні | 170 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 2290х800 мм |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ) | 2440х1000 мм |
| Діаметр патрубків (виходів) під'єднання до котла | 1.5 |
| Додаткові характеристики | Рециркуляція |
| Індикатор температури | Немає |
| Комплектація | Теплоакумулятор Паспорт |
| Максимальна температура води | 95 |
| Максимальний тиск у баку | 3 атм |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Об'єм | 1040 л. |
| Об'єм, л | Понад 300 |
| Регулятор температури | Немає |
| Тип | Буферна місткість |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Сірий |
| Електричний ТЕН | Немає |
- Ціна: 21 099 ₴

