



Водостійка стельова акустична система UKC для врезного монтажа. Призначена для експлуатації в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості: ванних, саунах, басейнах. Металева решітка надійно захищає гучномовець від зовнішнього впливу. Має вбудований трансформатор і широкий частотний діапазон. Вбудований стельовий динамік з найпростішою системою внутрішньої інсталяції.
Водостійка стельова акустична система UKC 850 для врізного монтажу. Призначена для під'єднання до трансляційного підсилювача.
Використовується в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості: ванних, саунах, басейнах. Також зручна для озвучування інформації та програвання музики в магазинах, супермаркетах, торгових центрах, офісах тощо.
Металева решітка надійно захищає гучномовець від зовнішнього впливу.
Має вбудований трансформатор і широкий частотний діапазон.
Характеристики:
- Тип монтажу: стельові
- Тип: стельовий динамік
- Кількість динаміків: 1 шт
- Матеріал корпусу: пластик, метал
- Розмір динаміка: 8,5"
- Потужність: 20 Вт
- Чутливість: 92 дВ
- Частотна характеристика: 60-15000 Гц
Комплектація:
- Стельова акустика
Гарантія: 1 місяць
Колір виробу та комплектація може відрізнятися від висунутих на фото залежно від постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Чутливість | 92 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CPK 7814 |
| Вага в пакованні, кг | 1 |
| Тип | Пасивна |
| Вид монтажа | Вбудовані Стельові |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Габарити | 216 x 60 мм |
| Захист | От влаги |
| Інтерфейси | Акустичним кабелем |
| Кількість акустичних каналів | 1.0 |
| Комплектація | Стельова акустика Паковання |
| Матеріал корпусу | Метал/пластик |
| Потужність, Вт | 20 |
| Призначення | Для дому та офісу |
| Особливості | З вологозахистом |
| Під'єднання | Дротове |
| Розміри | 216 x 60 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Дротовий Стаціонарний |
| Тип встановлення | Настінна Повна |
| Колір | white |
| Частотний діапазон | 60 - 15000 Гц |
| теги | полична настінна динаміки бюджетна недорога |
- Ціна: 869 ₴
- В наявності
- Код: CPK 7814
Динамік стельовий UKC 850 вологостійкий для врізного монтажу в приміщеннях із підвищеною вологістю (Hi-Fi)
1 027 ₴
869 ₴
- +380 (68) 459-07-33

