




Детектор валют ультрафіолетовий Detector 2138 лампа для перевірки грошей, акрізних марок, цінних паперів з оптичним режимом і перевіркою білим світлом.
Ультрафіолетова лампа детектор валют Detector 2138 добре зарекомендувала себе в банках, бухгалтеріях, дрібних і великих офісах, пунктах обміну, у ресторанах, а також на багатьох заправних станціях. Режим ультрафіолетового світіння допоможе ефективно відстежити підозрілу банкноту, а головне, убезпечити себе від шахраїв. Пристрій працює від мережі.
Якщо Вам потрібна швидка та точна перевірка автентичності цінних паперів, грошей і акцизних марок, тоді Detector 2138 якраз те, що Вам потрібно. Воно допоможе вам убезпечити себе від приймання штучних грошей.
Головними якостями цього приладу є мобільність і невеликі розміри ( 18 см завдовжки), які роблять його незамінним помічником у будь-якій ситуації!
Пристрій має три рівні перевірки:
- Перший — це звичайне біле світло для наявності видимих водяних знаків,
- другий — це збільшувач для кращого перегляду детальності купюр
- третій — це перевірка прихованих знаків захисту завдяки ультрафіолетовому світлу.
Цей пристрій буде актуальним для працівників торгової сфери, касирів і продавців у магазинах, а також усіх інших людей, яким час від часу доводиться перевіряти гроші на наявність підробок.
Основні характеристики:
- Тип детектора валют Ультрафіолетовий
- Живлення Мережа 220 В
- Споживана потужність 10.0 (ват)
- Габаритні розміри
- Довжина 183.0 (мм)
- Ширина 120.0 (мм)
- Висота 130.0 (мм)
- Вага 0.45 (кг)
- Розміри паковання: (Д) — 19.5 см (Ш) — 13 см (В) — 14 см
- Вага з упаковкою: 570 гр
| Харчування | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CPK 5094 |
| Вага | 0.45 |
| Вага в пакованні, кг | 0.57 |
| Тип контролю | Перевірка в білому віддзеркаленому світлі Візуальний контроль зі збільшенням Ультрафіолетовий Оптичний |
| Типи валют | Мультивалютний |
| Габарити | (Д) — 19.5 см (Ш) — 13 см (В) — 14 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Комплект постачання | Детектор, Інструкція, Паковання |
| Особливості | Портативний |
| Споживана потужність, Вт | 10 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220 |
| Розміри | 183х120х130 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Детектори валют |
| Тип старту | Ручний |
- Ціна: 432 ₴
- В наявності
- Код: CPK 5094
Детектор валют ультрафіолетовий зі збільшувальним склом і білим світлом UV Light Detector 2138 лампа для перевірки автентичності
511 ₴
432 ₴
- +380 (68) 459-07-33






