



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення DR-150W DC 12 V 125 A Output led, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Хром. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 109138 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 42mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 230mm мм |
| Клас захисту | I |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 150W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 12V/220V |
| Серія | DR-150 |
| Сила тока | 12.5А |
| Термін експлуатації | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хром |
| Ширина | 98mm мм |
- Ціна: 1 100 ₴

