

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення DR-18W IP20 AC 170-264V DC 12 V 15 A Output led, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-406 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 18mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 170mm мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 18W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 12V/220V |
| Серія | DR-180 |
| Сила тока | 1.5А |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 18mm мм |
- Ціна: 340 ₴

