

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення DR-24W IP67 AC 170-264V DC 12 V 20 A Output led, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Хром. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-418 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 15mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 190mm мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 24W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 12V/220V |
| Серія | DR-24 |
| Сила тока | 2 А |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хром |
| Ширина | 20mm мм |
- Ціна: 450 ₴

