

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення DR-25W IP67 AC 170-264V DC 12 V 21 A Output led, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-415 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 20mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 140mm мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 25W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 12V/220V |
| Серія | DR-25 |
| Сила тока | 2.1А |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30mm мм |
- Ціна: 680 ₴

