



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення DR-350W IP20 AC 170-264V DC 12 V 292 A Output led, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-413 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 52mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 215mm мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 350W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 12V/220V |
| Серія | DR-350 |
| Сила тока | 29.2А |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 115mm мм |
- Ціна: 1 550 ₴

