

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення Brille 35W DR-35 109145
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 109145 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 38mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 129mm мм |
| Клас захисту | I |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 35W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 12V/220V |
| Серія | DR-35 |
| Сила тока | 3А |
| Термін експлуатації | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 98mm мм |
- Ціна: 680 ₴

