

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення вологозахищений Brille 30W DR-30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 109155 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 21mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 230mm мм |
| Клас захисту | I |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 30W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 12V/220V |
| Серія | DR-30 |
| Сила тока | 2.5А |
| Термін експлуатації | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 29mm мм |
- Ціна: 770 ₴

