


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення DR-15W IP67 AC 170-264V DC 24 V 0,6 A, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-448 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 19mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 86mm мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 15W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 24V |
| Серія | DR-15 |
| Сила тока | 0.6А |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30mm мм |
- Ціна: 340 ₴

