


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення світлодіодний DR-24W IP67 AC 170-264V DC 24 V 1,0 A, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-451 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 14mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 170mm мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 24W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 24V |
| Серія | DR-24 |
| Сила тока | 1А |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 18mm мм |
- Ціна: 380 ₴

