


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення світлодіодний DR-60W IP67 AC 170-264V DC 24 V 2,5A, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сірий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-454 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 15mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 290mm мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 60W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 24V |
| Серія | DR-60 |
| Сила тока | 2.5А |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 18mm мм |
- Ціна: 700 ₴

