



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення світлодіодний DR-72W IP20 AC 170-264V DC 24 V 3,0 A, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Сріблястий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-443 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 18mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 290mm мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 72W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 24V |
| Серія | DR-72 |
| Сила тока | 3А |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 18mm мм |
- Ціна: 580 ₴

