


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення світлодіодний DR-200W IP20 AC 170-264V DC 24 V 8,3 A, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Хром. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-446 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 40mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 194mm мм |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 200W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 24V |
| Серія | DR-200 |
| Сила тока | 8.3А |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Хром |
| Ширина | 95mm мм |
- Ціна: 1 220 ₴

