
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення світлодіодний Brille 24 W DR-24 Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 109141 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 34mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 114mm мм |
| Клас захисту | I |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 24W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 12V/220V |
| Серія | DR-24 |
| Сила тока | 2 А |
| Термін експлуатації | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP51 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 54mm мм |
- Ціна: 460 ₴

