
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення світлодіодний Brille 60W DR-60 Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 109143 |
| Тип | Світлодіодні |
| Висота | 37mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Блок живлення |
| Довжина | 119mm мм |
| Клас захисту | I |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 60W |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Напруга | 12V/220V |
| Серія | DR-60 |
| Сила тока | 4А |
| Термін експлуатації | 50 000 годин |
| Ступінь захисту оболонки | IP51 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60mm мм |
- Ціна: 620 ₴

