
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плафон для люстри Brille
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 189808 |
| Висота | 70mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Плафон |
| Довжина | 70mm мм |
| Серія | BR-01 |
| Колір | безбарвний |
| Ширина | 70mm мм |
- Ціна: 800 ₴

