
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плафон для світильника STR-01 C250x120 Pmma Ball, виготовлений із матеріалу Пластик у кольорі Безбарвний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 143025 |
| Висота | 120mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Плафон |
| Діаметр | 250mm |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | STR-01 |
| Форма | Куляста |
| Колір | безбарвний |
| Ширина | 250mm мм |
- Ціна: 400 ₴

