
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плафон для світильника STR-02 "PAIL"x140/OS BALL+BASE, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27 і потужністю 60W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 143017 |
| Висота | 300mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Плафон |
| Діаметр | 300mm |
| Довжина | 300mm мм |
| Клас захисту | I |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 60W |
| Напруга | 220V |
| Серія | STR-02 |
| Ступінь захисту оболонки | IP33 |
| Форма | Конусна |
| Ширина | 300mm мм |
- Ціна: 800 ₴

