



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плафон для світильника STR-02 M200x80/OS Ball, виготовлений із матеріалу Пластик у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 143009 |
| Висота | 80mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Плафон |
| Діаметр | 200mm |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | STR-02 |
| Форма | Куляста |
| Ширина | 200mm мм |
- Ціна: 400 ₴

