

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль алюмінієвий для світлодіодної стрічки 1 м BY-047, виготовлений із матеріалу Алюміній у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-514 |
| Висота | 7mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Профіль |
| Довжина | 1000mm мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Серія | BY-047 |
| Ширина | 21mm мм |
- Ціна: 200 ₴

