

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Профіль алюмінієвий для світлодіодної стрічки 2 м BY-041, виготовлений із матеріалу Алюміній у кольорі Білий. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-503 |
| Висота | 7mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Профіль |
| Довжина | 2000mm мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для Led-стрічки |
| Серія | BY-041 |
| Ширина | 25mm мм |
- Ціна: 320 ₴

