
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка для Плафона Brille Пластик STR-01 Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 143023 |
| Висота | 150mm мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Основа |
| Діаметр | 340mm |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 220V |
| Серія | STR-01 |
| Форма | Конусна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 150 ₴

