


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис комплект автоматики для відкатних воріт FAAC Genius Blizzard 500 C:
FAAC GENIUS Blizzard 500 C — привод являє собою активатор, який керує воротами. Модель має надійний внутрішній кінетичний механізм із магнітними кінцевими вимикачами. За закритого положення ворота міцно блокуються, тому наявність додаткового замка буде необов'язковим.
Привод працює у всіх в атмосферних умовах, включно з кліматом України. Робоча температура приводу від -20 °C до +55 °C. Ця модель є нереверсивною, тобто дає можливість розкрити ворота тільки після повного розблокування механізму. Захищена ключем система розблокування приводу дає змогу відкривати та закривати ворота вручну під час вимкнення електрики.
Технічні характеристики FAAC Genius Blizzard 500 C:
- Бренд: Faac
- Інтенсивність: до 30%
- Вага стулки: до 500 кг.
- Концевик: Магнітний
- Тягове зусилля: 390 Н
- Термозахист двигуна: 140 | С
- Клас захисту: IP44 (захист від бризок і жорстких предметів)
- Діапазон робочих температур: -20°C~+55°C
- Живлення: 230 В
- Потужність, Вт: 360
- Вага: 9,2 кг
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faac |
| Призначення автоматики | Для відкатних воріт |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Приймач | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7860 |
| Вага | 12 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Інтенсивність використання | 30.0% |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальна ширина стулки | 6 |
| Максимальна вага стулки | 500 |
| Максимальна вага стулки, кг | 500 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Відкотні ворота |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Швидкість руху стулки | 8.4 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип пристрою | Автоматика для відкатних воріт |
- Ціна: 20 488 ₴

