



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис автоматика для промислових секційних воріт FAAC 540 X BPR:
Привод працює у всіх в атмосферних умовах, Робоча температура приводу від -20 °C до +55 °C. Ця модель є нереверсивною, тобто дає можливість розкрити ворота тільки після повного розблокування механізму. Захищена ключем система розблокування приводу дає змогу відкривати та закривати ворота вручну в разі вимкнення електрики.
FAAC 540 V BPR — вальний привод являє собою активатор, який керує воротами. Може встановлюватися тільки на ті ворота, максимальна площа яких до 25 м2. За закритого положення ворота міцно блокуються, тому наявність додаткового замка буде не обов'язковим.
Технічні характеристики FAAC 540 X BPR:
- Інтенсивність до 40%
- Бренд FAAC
- Тип приводу Вальний
- Площа воріт до 25 кв.
- Країна виробник Італія
- Концевик Є
- Клас захисту IP54
- Модель пристрою 540 X BPR
- Гарантія 24 місяці
- Призначення Автоматика для секційних воріт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faac |
| Призначення автоматики | Для підйомних воріт |
| Комплектація | |
| Привід для воріт | Так |
| Приймач | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7916 |
| Вага | 25 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Інтенсивність використання | 40.0% |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна висота воріт | 5 м |
| Максимальна вага стулки, кг | 800 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Секційні ворота |
| Напруга живлення | 230 В |
| Площа полотна воріт | 25 |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Швидкість руху стулки | 6 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип пристрою | Автоматика для секційних воріт |
- Ціна: 48 672 ₴

