

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пульт 2-канальний FAAC XT4 434 RC:
Радіопухульт FAAC призначений для дистанційного керування приводами та оградними конструкціями FAAC, а також автоматикою інших виробників під час використання зовнішнього приймача FAAC. Пульт має 4 радіоканали та дає змогу керувати чотирма пристроями.
Технічні характеристики FAAC XT4 434 RC:
- Виробник FAAC GROUP, Італія
- Частота 433,92 МГц
- Дальність дії 50-150 м
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faac |
| Тип | Приймач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7918 |
| Вага | 0.1 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Інтенсивність використання | 40.0% |
| Клас захисту | IP54 |
| Максимальна висота воріт | 2.7 м |
| Максимальна вага стулки, кг | 400 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Аксесуари |
| Напруга живлення | 230 В |
| Площа полотна воріт | 11.2 |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Привод для воріт | Да |
| Приймач | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Робоча температура | -20°C ~ +60°C |
| Швидкість руху стулки | 6 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип пристрою | Пульт дистанційного керування |
- Ціна: 1 560 ₴

