-7%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна свічка Ucandles (Blessed edition) як циліндр, з бавовняним фітилем, приємно жовтим люмінесцентним і романтично червоним кольором.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 86-26826 |
| Тип | Столові |
| Час горіння | 8 годин |
| Висота | 15 см мм |
| Діаметр | 5 см |
| Матеріал | Парафін |
| Форма | Циліндр |
| Ширина | 5 см мм |
- Ціна: 185 ₴

