
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний аромадифузор і зволожувач повітря, виготовлений у формі підсвіткового каміна, являє собою елегантний і функціональний пристрій для створення затишку у вашому домі. Він не тільки зволожує повітря, так і поширює приємні запахи, допомагаючи зробити розслаблювальну атмосферу. Основні характеристики: Дизайн у формі каміна з полум'ям. Естетичний дизайн надає пристрою унікального та привабливого зовнішнього вигляду. Місткість резервуара. Резервуар для води на 300 мл забезпечує тривалу роботу зволожувача. У режимі сильного туману пристрій може працювати до 10 годин, а в режимі невеликого туману — до 12 годин. Таймер і автоматичне вимикання. Можливість встановлення таймера на 2,4 години або безперервної роботи. Після закінчення встановленого часу пристрій автоматично вимикається. Матеріали безпечні для здоров'я. Дифузор виготовлений із матеріалів ПП та АБС без BPA, забезпечуючи безпечне використання. Цей портативний ароматизатор і зволожувач повітря стане не тільки корисним пристроєм для поліпшення якості повітря, але і стильним елементом декору для вашого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Тип управління | Механічне |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи | є |
| Автовідключення за відсутності води | Є |
| Автоматичне вимкнення | Є |
| Ароматизація | Є |
| Артикул | HPLN001G |
| Висота | 11.5 см мм |
| Глибина | 11 см |
| Дисплей | Є |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Об'єм резервуару для води | 0.3 л |
| Підсвітка | Є |
| Ширина | 17.5 см мм |
- Ціна: 1 739 ₴
- В наявності
- Код: HPLN001G
Зволожувач повітря Lugi Камін 300 мл з підсвічуванням чорний + E370:E381 + E335:E381 (HPLN001G)
1 739 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

