
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте елегантний і практичний спосіб зберігати серветки? Тоді вам сподобається наша прямокутна серветка з екошкіри! Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця серветниця не тільки слугуватиме довгі роки, а й стане чудовим доповненням до будь-якого декору. Її елегантний і сучасний дизайн ідеально підходить як для дому, так і ресторану. Серветка має зручний прямокутний розмір, який дає змогу легко розмістити її на столі або прилавку. Вона також має просторий отвір, що полегшує виїмку серветок. З цією серветкою ви можете бути впевнені, що ваші серветки завжди будуть під рукою й мають елегантний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Підставка для серветок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HP9900BR |
| Вага | 0.200 г |
| Висота | 5 см мм |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Довжина | 25 см мм |
| Матеріал корпуса | МДФ |
| Матеріал покриття | Еко-шкіра |
| Ширина | 15.5 см мм |
- Ціна: 709 ₴

