
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте стильний і практичний спосіб зберігати серветки та інші дрібні предмети? Тоді зверніть увагу на цю прямокутну серветку бежевого кольору з двома додатковими відділеннями. Виготовлена з якісного матеріалу серветниця не тільки практична, але й естетично приємна на вигляд. Її колір легко впишеться в будь-який інтер'єр, а два додаткові відділення дадуть змогу зберігати столове приладдя, соломинки та інші предмети. Серветка може бути використана вдома, кафе, ресторані, офісі або будь-якому іншому місці. Її легко чистити вологою ганчіркою, що робить її зручною в догляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Підставка для серветок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HPDY9291BR |
| Вага | 0.500 г |
| Висота | 10 см мм |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Довжина | 27 см мм |
| Матеріал корпуса | МДФ |
| Матеріал покриття | Еко-шкіра |
| Ширина | 13.5 см мм |
- Ціна: 959 ₴
- В наявності
- Код: HPDY9291BR
Серветка-органайзер TS Kitchen з екошкіри для дому та кафе 3 відділення коричневий (HPDY9291BR)
959 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

