




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 613687 |
| Висота плафона | 110 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр | 50 |
| Код товару | NL 1105-1 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Наявність поворотного механізму | 1шт |
| Розмір паковання | 27х11х11см |
| Серія | Tube |
| Способ монтажа | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір арматури | Білий |
| Колір плафона | Білий |
- Ціна: 465,30 ₴

