

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стельовий "Трубка" NL 1705 — сьогодні досить популярна модель світильників завдяки їх простоті використання й можливості змінювати спрямованість світла. Лаконічність і простота виконання таких світильників спрямованого світла дасть змогу їх використовувати як в офісах, житлових і громадських приміщеннях, так і в ресторанах, кафе та барах. Доречні будуть такі світильники та під час оформлення інтер'єрів шоу-румів, магазинів і бутиків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 614513 |
| Висота | 17.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр | 5 |
| Код товару | NL 1805 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір паковання | 19х10.5х8см |
| Серія | Slice |
| Колір арматури | Чорний |
- Ціна: 465,30 ₴

