-15%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | E27 |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 614523 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина кріпильної трубки | 300 мм |
| Довжина плафона | 170 мм |
| Код товару | NL 1730-2 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Наявність поворотного механізму | 2шт |
| Розмір паковання | 50х20х7см |
| Серія | Telescope |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури | Чорний |
- Ціна: 1 142,57 ₴
- В наявності
- Код: 614523
Світильник із поворотними плафонами на планці MSK Electric Telescope NL 1730-2
1 344,20 ₴
1 142,57 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

