




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник люмінесцентний під LED-лампи 120 см — є чудовою заміною старих люмінесцентних світильників ЛПО. Джерело освітлення в цьому світильнику — лампи Т8 із цоколем G13. Призначений для загального та місцевого освітлення різноманітних як промислових, так і торгово-офісних приміщень. Металевий корпус виготовлений зі сталі, пофарбований білою порошковою фарбою. Лампи захищені розсіювачем із полікарбонату У комплекті: -металеві заглушки. -розсіювач — прозорий пластиковий — зміцнення на несну поверхню (базове вироблення); -підвіси, гак, стрижень, підвіс на трос-замовлятиметься додатково до базовому виготовленню
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для виставкових залів, Для навчальних закладів, Для реклами, Для торгових площ |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Цоколь | G13 |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 613335 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Напруга | 220 |
| Розмір паковання | 127х20х7 см до 5 шт. в уп |
| Тип лампи | T8 |
- Ціна: 457,03 ₴


