

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний СП 3614 — це просте та надійне рішення для освітлення кафе,магазину або домашнього інтер'єру. Якщо світильник укомплектувати потужною лампою, можна їх освітити великі приміщення. Завдяки дзеркальному відбивачу всередині світловий потік ламп буде набагато вищим, ніж у аналогічних світильників Довжина дроту регулюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | нержавіюча сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Півсфера |
| Колір | Синій |
| Колір плафона | Срібний, Синій |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 595707 |
| Висота | 105 мм |
| Висота плафона | 250 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр | 36 |
| Діаметр стельової чаші | 90 |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Код товару | 3614 |
| Розмір паковання | 57х38х37см |
| Серія | Industrial |
| Колір арматури | Синій |
- Ціна: 791,01 ₴

