
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний СП 3614 хром — це просте та надійне рішення Якщо світильник укомплектувати потужною лампою, можна їм освітити великі приміщення. Завдяки дзеркальному відбивачу всередині світловий потік ламп буде набагато вищим, ніж у аналогічних світильників Довжина дроту регулюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | нержавіюча сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Півсфера |
| Колір | Хром |
| Колір плафона | Срібний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 613344 |
| Висота | 105 мм |
| Висота плафона | 250 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр | 36 |
| Діаметр стельової чаші | 90 |
| Код товару | 3614 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Розмір паковання | 57х38х37см |
| Серія | Industrial |
| Колір арматури | Хром |
- Ціна: 703,12 ₴

