

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник трасовий відкритий, має широкий спектр використання.Розчитаний під лінійну лампу Т8.
Світильник зроблений так, що завдяки вигину відбивача лампи в ньому світять набагато ефективніше, оскільки світло спрямоване вниз під кутом 45 градусів, а не з боків, як у багатьох інших світильниках.
Світильник виготовлений із високоякісної поцинкованої сталі, покритої полімерним, захисним, світлорозсіювальним шаром. Полімерне покриття розсіювача, стійке до різних типів агресивних середовищ, включно з прямим сонячним світлом, ультрафіолетом, вологи, морозом і розчинниками. Також полімер і оцинковане покриття забезпечують тривалий термін експлуатації розсіювача, до 10-15 років, без прояву корозії на полімері.
Високоякісний, білий, світлорозсіювальний шар забезпечує максимальну відбивну здатність, серед подібних типів покриттів. Під час використання зі світлодіодними типами ламп, не виробляє світлових відблисків, як від дзеркальних типів покриттів, що неабияк знижує зорове навантаження і є найкращим вибором під час використання в торгових залах супермаркетів, цехах різного типу, складських приміщеннях, як під час стельового вигляду, так і на підвісних тросах. Можливість збирати світильники в ланцюг, дає змогу створювати без переривного ланцюга освітлення, практично будь-якої довжини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 601641 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина | 1250 мм |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Напруга | 220 |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів | Для медичних установ | Для офісних приміщень | Для реклами | Для торгових майданчиків | Для навчальних закладів |
| Розмір паковання | 127х20х7 см — до 15 шт. уп |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Колір корпусу | Білий |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 210,94 ₴

