


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник трасовий відкритий, має широкий спектр використання.Розчитаний під лінійну лампу Т8.
Світильник зроблений так, що завдяки вигину відбивача лампи в ньому світять набагато ефективніше, оскільки світло спрямоване вниз під кутом 45 градусів, а не з боків, як у багатьох інших світильниках.
Світильник виготовлений із неіржавкої сталі. Високоякісний, дзеркальний, світлорозсіювальний шар забезпечує максимальну відбивну здатність.Світильник під led-лампи з дзеркальним відбивачем є найкращим вибором під час використання в торгових залах супермаркетів, цехах різного типу, складських приміщеннях, як під час стельового вигляду, так і на підвісних тросах. Можливість збирати світильники в ланцюг, дає змогу створювати безперервний ланцюг освітлення, практично будь-якої довжини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 613860 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина | 1200 мм |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Напруга | 220 |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів | Для медичних установ | Для офісних приміщень | Для реклами | Для торгових майданчиків | Для навчальних закладів |
| Розмір паковання | 127х20х7 см — до 15 шт. уп |
| Тип лампи | T8 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Цоколь | G13 |
- Ціна: 615,23 ₴

