



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 615619 |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина | 75 мм |
| Код товару | SQ 1750-4 |
| Розмір паковання | 79х20х7 см |
| Серія | Verona |
| Колір арматури | Чорний |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 2 481,60 ₴

