



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 615614 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Код товару | SQ 1105-3 |
| Наявність поворотного механізму | 3шт |
| Розмір паковання | 50х16х17см |
| Серія | Crocus |
| Способ монтажа | Накладний |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір арматури | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
- Ціна: 1 499,30 ₴

