-25%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 615719 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Код товару | NL 0535-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт |
| Розмір паковання | 27х25х25см |
| Розміри кріпильної платформи | 120 мм |
| Відстань від стіни | 80 мм |
| Серія | Crystal |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури | Білий |
- Ціна: 814,28 ₴

