


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трековий світильник у стилі лофт у формі циліндра являє собою плафон циліндричної форми з патроном під лампу Е27 і кріпленням на рейку (шинопровід). У світильник ставиться лампа "кулька" діаметром 45 мм. Механізм кріплення на шинопровід дає змогу легко знімати та переміщати світильники, оскільки вам потрібно, залежно від довжини шинопроводу та кількості світильників, які на ньому будуть розташовані.Також за допомогою кутових і прямих з'єднань для рейок ви можете збирати різні конструкції в себе в інтер'єрі та розміщувати світильники в будь-якому зручному для вас місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | E27 |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 615292 |
| Висота плафона | 110 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр | 50 |
| Код товару | NT 1105-1 |
| Розмір паковання | 27х11х11см |
| Серія | Tube |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Колір арматури | Чорний |
- Ціна: 620,40 ₴

